Szukasz pomysłu na niebanalne urządzenie sypialni? Coraz większą popularność zyskują miękkie panele ścienne. Pozwalają one nie tylko stworzyć przytulną przestrzeń, ale również wyciszyć pomieszczenie.
Jeden z modeli tych paneli, triado ma kształt trójkąta równobocznego. Dostępny jest w czterech grubościach i różnych kolorach. Pozwala to tworzyć unikalne kompozycje. Panele triado mogą być układane w zwarty wzór lub z pozostawieniem wolnych przestrzeni między nimi. Dzięki temu sypialnia z panelami triada będzie niepowtarzalna.

Sypialnia z panelami Triada

Możemy zdecydować się na położenie tych paneli ściennych za łóżkiem, będą wtedy pełnić rolę zagłówka. Lub też na innych ścianach w celu dekoracyjnym. Urządzając sypialnię warto wybrać ciemniejsze, spokojne kolory, pozwalające się wyciszyć i odprężyć. Sypialnia z panelami triada będzie też doskonała pod tym względem, ponieważ panele te tłumią dźwięki i sprawiają, że możemy cieszyć się niezmąconym spokojem.
Całość możemy dopełnić miękkim dywanikiem przy łóżku, by poranki były bardziej przyjemne. Pamiętajmy też o odpowiednim oświetleniu. Wybierajmy żarówki o ciepłej barwie światła.