Urządzając salon w mieszkaniu warto pamiętać, że jest to jednocześnie miejsce reprezentacyjne, jak również przestrzeń w której mamy odpoczywać. Dlatego z jednej strony zadbajmy o estetyczny wygląd, ale nie zapominajmy również o wygodzie.

sofa XL Bellina biało szara

Kluczowym punktem salonu na którym warto się skupić jest sofa. W zależności od wielkości pomieszczenia możemy wybrać mniejszą, dwuosobową lub sofę narożną. Ryzykownym rozwiązaniem jest kupowanie sofy w wyrazistych kolorach, ponieważ może nam się szybko znudzić. Przykładem idealnej sofy do salonu jest sofa xl bellina biało szara. Uniwersalne kolory sprawiają, że możemy dopasować ją prawie do każdego wnętrza. Białe dodatki nadają jej lekkości. Wykonana z wysokiej jakości materiałów zapewnia długie użytkowanie. Jest to model rozkładany, który w razie konieczności może stać się łóżkiem dla naszych gości, posiada też miejsce do przechowywania. Sofa xl bellina biało szara ma również regulowane oparcie, zwiększające wygodę użytkowania.

Sofa powinna być w salonie tak ustawiona w stosunku do pozostałych mebli, żebyśmy bez trudu mogli prowadzić rozmowę z innymi lub oglądać telewizję. Świetnym dodatkiem będzie też stolik kawowy.