Niezwykle modne w ostatnich czasach stały się nietypowe formy rozrywki. Dzisiejsi młodzi ludzie poszukują skrajnych emocji, silnego pobudzenia, mocnych przeżyć i skoków adrenaliny. Najodważniejsi decydują się na sporty ekstremalne, zaś osoby, które mają nieco mniej odwagi, chętnie korzystają z nieco bardziej bezpiecznych rozrywek, jak choćby wspinaczka górska, spływy kajakowe, zabawa w “Wesołym Miasteczku”, czy choćby absolutna nowość na naszym rynku, czyli pokój zagadek Trójmiasto. Taki pokój ma wiele do zaoferowania, a jego popularność wciąż rośnie.

 

Zwany również z języka angielskiego escape room, pozwala na przeżycie niezwykłych wrażeń, które wiążą się z koniecznością ucieczki z pokoju, zanim stanie się coś przerażającego. Ucieczka zaś możliwa jest tylko wtedy, gdy osoba bądź grupa osób poprawnie rozwiąże zagadki.
Zagadki te mogą być z różnych dziedzin, niektóre wydają się być naprawdę trudne, inne zaś dość intuicyjne. Uczestnicy tych zabaw potwierdzają, że pokój zagadek Trójmiasto jest świetną rozrywką dla każdego. Pozwala przeżyć dreszczyk emocji, a przy tym również doskonale się bawić.