Wybrać mieszkanie z rynku wtórnego czy od dewelopera? To częsty dylemat osób planujących zakup własnego mieszkania. Jest to inwestycja na tyle poważna i kosztowna, że warto mieć pewność, że zakupione mieszkanie w stu procentach spełni nasze oczekiwania. Zakup mieszkania od dewelopera to większa szansa na bycie zadowolonym z zakupu.
Jeśli mieszkamy w Wielkopolsce i planujemy zakup mieszkania od dewelopera Poznań to miasto, w którym mamy duży wybór mieszkań z rynku pierwotnego.

 

Mieszkanie od dewelopera bardzo często wykańczane jest „pod klucz” – oznacza to, że możemy się do niego wprowadzić natychmiast po odbiorze. To duża zaleta, nie musimy bowiem przejmować się organizacją remontu na własną rękę. Deweloperzy dbają także o infrastrukturę osiedlową-o place zabawi, miejsca parkingowe, tereny zielone… To wszystko umila życie na nowym osiedlu.

 

Mnogość inwestycji prowadzonych przez rozmaite firmy deweloperskie, a co za tym idzie duża konkurencja sprawia, że deweloperzy oferują promocje i dodatki, aby zachęcić klientów. Można także wprowadzać zmiany w projektach i negocjować cenę, co jest dodatkową zaletą kupna mieszkania od dewelopera.