Punktów, gdzie możemy zagrać w popularną grę hazardową lotto jest w Polsce bez liku. Obecne są w każdym regionie i w niemal każdej najmniejszej miejscowości, więc w zasadzie nie znajdzie się nikt kto nie miałby do czynienia z tą grą. Klientów korzystających z owych usług cechuje otwartość wobec gier hazardowych i wiara w wygraną, która odmieni ich życie.
Raport przeprowadzony przez Totalizatora Sportowego wyróżnił 3 typy osób, korzystających z gier dostępnych w punktach.

 

Pierwszą grupą są marzyciele, którzy grają w nadziei na szybkie wzbogacenie oraz pragną spełnić wiele ze swoich marzeń. Drugą grupą są ambitni. Podchodzą oni metodycznie do gier losowych. Starają się zwiększyć szanse na wygraną analizując systemy, czy najczęściej padające liczby w lotto. Do trzeciej grupy zaliczają się rozrywkowi. Oni grają po to, bo lubią się bawić i czuć dreszczyk adrenaliny towarzyszący sprawdzaniu wylosowanych liczb.
Totalizator w swojej ofercie ma wachlarz usług. Wiele gier liczbowych, ogromna ilość zdrapek, Keno, którego losowania odbywają się kilka razy w ciągu dnia. Nic więc dziwnego, że ludzie często próbują swoich sił. Bo przecież żeby wygrać, to trzeba w coś zagrać!