Jeśli chodzi o usługi remontowe Warszawa to cennik bywa bardzo zróżnicowany, bowiem cena za usługę uzależniona jest od wielu czynników, między innymi doświadczenia oraz aktywnego czasu działania na rynku danej firmy przeprowadzającej remonty czy wykonującej różnego rodzaju prac budowlanych.
Jedną z bardzo często wykonywanych prac remontowych jest usuwanie tapet i starych powłok malarskich. Tutaj cena za każdy metr kwadratowy mieści się w przedziale od 6 do nawet 8 złotych. Nieco tańsze jest gruntowanie każdego metra kwadratowego sufitów, bowiem tu cena nie przekracza przedziału 4-5 złotych.

 

Z dość znaczącymi kosztami należy liczyć się przy skuwaniu glazury ściennej. Tu koszt każdego metra kwadratowego skucia powierzchni może sięgać nawet 30 złotych. Jeszcze drożej sytuacja przedstawia się przy montażu ścianek działowych z płyt kartonowo gipsowych. Tu koszta zaczynają się na 40 złotych za każdy metr kwadratowy postawionej ścianki, a kończą nawet na 55-60 złotych. Dość dużą różnicę można zauważyć przy układaniu posadzek. Za metr kwadratowy paneli należy zapłacić około 15-25 złotych, natomiast w przypadku parkietu kwota ta wynosi 30-55 złotych.